Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Zakończenie roku szkolnego 2024

21 czerwca o godzinie 8:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na placu szkolnym zgromadzili się uczniowie z rodzicami i nauczyciele, aby wspólnie świętować koniec kolejnego roku szkolnego w naszej szkole. Po przemówieniu dyrektora szkoły zostały wręczone uczniom nagrody za naukę, pracę społeczną i zaangażowanie w wolontariat. Statuetki otrzymali również uczniowie - zwyciężcy w konkursach SuperMatMan i Pożeracz książek. Super nagrodę otrzymały dwie uczennice jako najlepsze uczennice w szkole. Były to Karolina Lipińska i Julia Jakimów.

Czytaj więcej

Zakończenie "zerówki" w naszym przedszkolu.

20 czerwca w tym roku szkolnym, równo o godzinie 10 rozpoczęła się uroczystość zakończenia grupy zerowej w naszym przedszkolu. Pięknym polonezem 20 osobowa grupa Smerfów rozpoczęła występy artystyczne. Były pełne tęsknoty za opuszczającym przedszkolem piosenki, były tańce i nie zabrakło również pożegnania przez młodszych. Kolejna grupa przedszkolaków, w historii naszej szkoły, stanie się od września uczniami. Oto kilka zdjęć z tej uroczystości:  

Czytaj więcej

Festyn Rodzinny 2024

29 maja w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka. O godzinie 10 na placu szkolnym rozpoczęły się występy artystyczne dzieci przedszkolnych i młodzieży szkolnej. Wszystkie były hymnem pochwalnym dla swoich mam i ojców. Przedszkolaki śpiewały piosenki i tańczyły, a uczniowie szkolni prezentowali również swoje talenty gry na instrumentach oraz grę aktorską. Po ponad godzinnych występach rozpoczął się festyn dla dzieci. Wszyscy mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni, sprawdzić się w wiedzy z ekologii, spróbować swoich sił na strzelnicy sportowej, zostać pięknie...

Czytaj więcej

Święto Patrona Szkoły

8 maja w dniu obchodów rocznicy zwycięstwa nad faszyzmem obchodzimy w naszej szkole święto Patronów szkoły. To Weterani II Wojny Światowej są inicjatorami budowy naszej szkoły i to dzięki ich staraniom dzisiaj mamy budynek, w którym mogą uczyć się dzieci i młodzież. W dzisiejszym dniu patriotyczną pieśnią i wierszem, ale również wspomnieniami sprzed ponad 80 laty młodzież szkolna pod kierownictwem mgr Andrzeja Ustrzyckiego i Piotra Kowalczyka podziękowała naszym bohaterom wojennym. To był bardzo patriotyczny dzień w szkole.  

Czytaj więcej

Eko tydzień w naszej szkole

Rozpoczął się w naszej szkole tydzień ekologiczny. W ramach tego tygodnia codziennie uczniowie uczestniczą w ciekawych wydarzeniach. Tworzą bomby nasienne, sole do kąpieli, malują torby bawełniane i biżuterię z resztek tkanin bawełnianych, wytwarzają ekologiczną herbatkę i wiele innych ekologicznych rzeczy. Od klasy I do klasy VIII wszyscy są w tym tygodniu z ekologią za pan brat. Szczegółowy harmonogram wydarzeń przedstawiają poniższe ulotki, które zostaną rozdane mieszkańcom i uczestnikom wydarzenia 29 kwietnia w dniu podsumowania naszej akcji.

Czytaj więcej

Przyszła wiosna

W pierwszy dzień wiosny co roku w naszej szkole odbywa się koncert uczniów. Szkolnie talenty artystyczne naśladują śpiewem i tańcem znanych artystów i piosenkarzy. Kilka zdjęć z tegorocznej imprezy.  

Czytaj więcej

Karnawał 2024

2 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Imprezę przygotował samorząd uczniowski, który oprócz muzyki zorganizował wiele wspaniałych zabaw, konkursów i opiekę nad przedszkolakami. Odbył się konkurs na najciekawsze przebranie karnawału. Było wiele nagród i słodkości. Galeria zdjęć z tej imprezy najlepiej pokazuje co się działo.

Czytaj więcej

Gramy z WOŚP

W tym roku nasza szkoła ponownie zagrała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z racji tego, że finał WOŚP przypada na koniec ferii, zbiórkę w szkole rozpoczęliśmy w ostatnim tygodniu przed feriami. Oczywiście nasi wolontariusze, mimo ferii, będą gotowy z puszkami 28 stycznia.   Nasi uczniowie - wolontariusze WOŚO stanęli na wysokości zadania i upiekli muffiny, ciasteczka sprzedawane na rzecz WOŚP. Sprzedaż smakołyków okazała się "strzałem w dziesiątkę" i spowodowała, że wypieki znikały w mgnieniu oka i tym samym znacznie zasiliły puszkę WOŚP. DZIĘKUJEMY. JESTEŚCIE WIELCY. 

Czytaj więcej