Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Strefa Rodziców

„Miłość jest łańcuchem, dzięki któremu można przywiązać dziecko do rodziców”

Witamy w strefie dla rodziców - ważne ogłoszenia

Wszystkich Świętych przypada w tym roku w środę. Dlatego tylko ten dzień będzie dniem wolnym od zajęć.


Święto Niepodległości 11 listopada w naszej szkole odbędzie się 10 listopada w piątek ze względu, że ten ważny dzień jest dniem wolnym od pracy i zajęć (przypada w sobotę).

___________________________________________________________

Szanowni rodzice REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY OFICJALNIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

 W przedszkolu oraz szkole nadal dysponujemy wolnymi miejscami. W każdej chwili chętni rodzice mogą zapisać dziecko do NASZEGO przedszkola lub szkoły. 

Wszelkie dokumenty dostępne są w strefie rodzica/dokumenty szkoły lub  sekretariacie szkoły. Służymy informacją mailową lub telefoniczną.

CZEKAMY NA CIEBIE!

CIEKAWE ARTYKUŁY DLA RODZICÓW

Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otaczać nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem  i państwem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie.

Dzień dobry! Nazywam się Tadeusz Wojciechowski i mam zaszczyt kierować szkołą i przedszkolem w Lisięcicach. Jestem otwarty na wszystkie sugestie, propozycje i wnioski z Państwa strony. Zapraszam do kontaktu osobistego lub za pomocą mediów.

  • tel. +48 77 485 71 10

  • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.