Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Tablica
ogłoszeń

informacje te ważne i te mniej ważne 

OGŁOSZENIA

Rekrutacja do przedszkola na rok 2024/25

Z początkiem marca rusza rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2024/2025. Rodzice dzieci, które będą kontynować wychowanie przedszkolne wypełniają tylko deklarację o woli kontynuacji, a nowi kandydaci do przedszkola wypełniają wniosek o przyjęcie. Dokumenty dostępne są na stronie szkoły (dokumenty rekrutacyjne) lub w sekretariacie szkoły.

Prosimy o składanie dokumentów w sekretariacie szkoły do dnia 22.03.2024r. Liczba miejsc w przedszkolu ograniczona.

  

Pożegnanie "zerówki"

20 czerwca na godzinę 10:00 zaplanowane jest pożegnanie "zerówki" . Zapraszamy rodziców na to ważne dla dzieci wydarzenie. 

WIELKIE ŚWIĘTO RODZINY

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na dzień 29 MAJA 2024. Na placu szkolnym od godz. 10:00 rozpoczynamy wielkie święto rodziny. To święto MAMY (Dzień Matki) i święto dziecka (Dzień Dziecka). Wszystko 29 MAJA. 

Zapraszamy na występy, zabawy dla dzieci, LOTERIĘ FANTOWĄ i piknik dla dorosłych.

SPOTYKAMY SIĘ 29 MAJA - ZAPRASZAMY 


Archiwalne ogłoszenia

1

Zbliżają się ferie zimowe, które rozpoczynają się 13 lutego i trwają do 26 lutego b.r. Przedszkole w tym czasie będzie pracować w tak zwanym trybie wakacyjnym, tzn. bez dowozu autobusem. Godziny pracy przedszkola zostają bez zmian. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie czy Państwa dziecko będzie w tym czasie chodzić na zajęcia przedszkolne. Jest to ważne ze względu na organizację wyżywienia i pracy personelu. Informację należy przekazać do sekretariatu szkoły (tel. 77 4857110 lub osobiście), u pani intendentki lub za pomocą aplikacji LiveKid. Termin do 3.02.2023r.  

2

10 lutego od samego rana zapraszamy na zabawę karnawalową. Zachęcamy wszystkich rodziców, aby pięknie przebrały swoje dzieci. Odbędzie siękonkurs na strój karnawałowy w grupie dzieci 3 do 5 lat. Zerówka bieże udział w konkursie szkolnym na maskę karnawałową.

Odpłatność za II okres

Z początkiem lutego rozpoczął się II okres nauki w przedszkolu. Zgodnie z ustaleniami zostały rozliczone wpłaty na Radę Rodziców z I okresu i otrzymaliście Państwo za pomocą aplikacji LiveKid informację o płatności na II okers.

Prosimy o wpłaty w sekretariacie szkoły.