INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Administrator

Do niewielkiej wsi Warnowo, położonej na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, dotarliśmy bardzo szybko. Jednak nie obyło się bez przygód. Już na starcie mieliśmy kolejną przebitą dętkę. Podczas naprawy zmoczył nas obfity, chociaż krótkotrwały deszcz. Nie ujechaliśmy dwóch km, a tu kolejna dętka. Musieliśmy spędzić przy markecie więcej czasu. Przez lasy, piaszczystymi szlakami, dotarliśmy na obiad do Międzywodzia. Podczas kolejnego odpoczynku chłopcy niechcący zbili witrynę sklepową siadając na parapecie (właściwie wcisnęli ją do środka). Nie wiedzieliśmy do kogo należy remontowany obiekt i nie było wiadome czy w ogóle szyba już nie była pęknięta, ale duży jej kawałek spadł do środka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wieczorem drzemka dla niektórych zmęczonych pogodą, potem kolacja i jak zwykle nocne bieganie, tańce, dowcipy i śmiechy.