INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

WAKACJE

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Dyrekcja

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Przez prawie całą noc padało. Ranek również nie zapowiadał się obiecująco. Jednak już po kilku godzinach wróciła prawdziwa letnia pogoda i wszyscy się rozbierali z ciepłych ciuchów. Przejechaliśmy odcinek 40 km. Dzisiejszy dzień to podziwianie przede wszystkim piękna Polskiego Bałtyku, fauny i flory wybrzeża. Dzisiejszy dzień to również zwiedzanie nadmorskich kurortów przepełnionych obecnie ludźmi w starszym wieku. Po obiedzie w Niechorzu "wylądowaliśmy" ostatecznie na noclegu koło Rewalu.