INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

X Rajd Rowerowy - zapraszamy

ZAPRASZA NA X Rodzinny Rajd Rowerowy Program 13:00 – Start X Rajdu Rodzinnego – spotykamy się na terenie szkoły w Lisięcicach. Trasa – do kościoła w Bryksie. Ok. 13:40 - Rozpoczęcie wspólnej zabawy na Pikniku Rodzinnym (mile widziane koce do rozłożenia na trawniku dla rodziny – jak na pikniku). • Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. • Rozgrywki sportowe, zabawy sprawnościowe i wiele innych atrakcji - z nagrodami. • Bufet (kawa, ciasto, napoje) • Pieczenie kiełbasek (ognisko lub grill – do wyboru) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW – BAW SIĘ RAZEM Z NAMI

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Jedziemy dzisiaj tylko 35 km. Pierwszy etap mamy do Mielna, gdzie zjemy obiad. Mimo tego, że pogoda jest super (29 stopni i słońce) to jedzie się strasznie powoli. Mamy też kolejną przebitą dętkę i kolejny rower do naprawy ww serwisie. Jakoś - powoli - dojechaliśmy i na obiad i do latarni Gąski, którą mieliśmy w planie "zaliczyć". Na miejscu noclegowym byliśmy około 17. Odpoczynek - upragniona chłodna kąpiel pod prysznicem, potem kolacja i zajęcia rozrywkowo - sportowe.