INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

WAKACJE

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Dyrekcja

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Jedziemy dzisiaj tylko 35 km. Pierwszy etap mamy do Mielna, gdzie zjemy obiad. Mimo tego, że pogoda jest super (29 stopni i słońce) to jedzie się strasznie powoli. Mamy też kolejną przebitą dętkę i kolejny rower do naprawy ww serwisie. Jakoś - powoli - dojechaliśmy i na obiad i do latarni Gąski, którą mieliśmy w planie "zaliczyć". Na miejscu noclegowym byliśmy około 17. Odpoczynek - upragniona chłodna kąpiel pod prysznicem, potem kolacja i zajęcia rozrywkowo - sportowe.