INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

X Rajd Rowerowy - zapraszamy

ZAPRASZA NA X Rodzinny Rajd Rowerowy Program 13:00 – Start X Rajdu Rodzinnego – spotykamy się na terenie szkoły w Lisięcicach. Trasa – do kościoła w Bryksie. Ok. 13:40 - Rozpoczęcie wspólnej zabawy na Pikniku Rodzinnym (mile widziane koce do rozłożenia na trawniku dla rodziny – jak na pikniku). • Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. • Rozgrywki sportowe, zabawy sprawnościowe i wiele innych atrakcji - z nagrodami. • Bufet (kawa, ciasto, napoje) • Pieczenie kiełbasek (ognisko lub grill – do wyboru) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW – BAW SIĘ RAZEM Z NAMI

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Piękny, słoneczny dzień był przed nami. Przed nami też tylko 32 km do przejechania. Już na starcie mieliśmy krótki postój, zaopatrzenie w kremy, filtry przeciwsłoneczne i środki na komary, które skończyły się niektórym osobom. Wysłaliśmy również zbiorową kartkę do Burmistrza. Do Darłówka dojechaliśmy bardzo szybko. Zwiedziliśmy latarnię i dalej ruszyliśmy do Darłowa. Tam zwiedziliśmy zamek Książąt Pomorskich. Po obiadku wyjazd do Dąbek, celu naszej podróży. Kolejna niespodzianka. Wieczorem poszliśmy na kryty basen, a potem na pizzę. Kolację mało kto jadł.