INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

WAKACJE

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Dyrekcja

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Piękny, słoneczny dzień był przed nami. Przed nami też tylko 32 km do przejechania. Już na starcie mieliśmy krótki postój, zaopatrzenie w kremy, filtry przeciwsłoneczne i środki na komary, które skończyły się niektórym osobom. Wysłaliśmy również zbiorową kartkę do Burmistrza. Do Darłówka dojechaliśmy bardzo szybko. Zwiedziliśmy latarnię i dalej ruszyliśmy do Darłowa. Tam zwiedziliśmy zamek Książąt Pomorskich. Po obiadku wyjazd do Dąbek, celu naszej podróży. Kolejna niespodzianka. Wieczorem poszliśmy na kryty basen, a potem na pizzę. Kolację mało kto jadł.