INFO

ul. Szkolna 5,
48-100 Lisięcice

UWAGA WAŻNA INFORMACJA

Szanowni Rodzice. Z dniem 18 stycznia 2021 roku 

Prosimy dokonywać zakupów wyżywienia przez stronę internetową   https://splisiecice.loca.pl

Podpisaliśmy umowę z inną firmą. Poniże stosowna informacja i adres pomocy do logowania.

 

Bardzo prosimy o zwrot bryloczków obiadowych. Musimy się rozliczyć z firmą.  

 

Szanowni Państwo
Od 18.01.2021r. działa w szkole nowy system kontroli pracy stołówki szkolnej. Osoby, których dzieci korzystają ze stołówki dokonują zamówienia posiłków i płatności za pomocą programu dostępnego pod adresem splisiecice.loca.pl.
Na e-mail Państwa przyszedł link aktywacyjny w celu założenia w stołówce konta dla dzieci. Proszę kliknąć w link, a następnie założyć hasło. Na stronie można deklarować posiłki na każdy dzień, dla każdego dziecka, opłacić koszyk - zadeklarowane posiłki, poprzez firmę Przelewy24.
UWAGA
Na szkolnej stronie internetowej jest dostępna instrukcja postępowania i obsługi konta na stołówce.
Osoby, które posiadają nadpłatę z roku 2020 proszę o kontakt z panią Sawicką przed wpłatą za styczeń.
 
 


Administrator

Mieliśmy dzisiaj do przejechania 48 km. Jest niedziela więc zaczęliśmy dzień od pójścia do kościoła. Potem były gofry, lody, zakupy i po godzinie 11 wyjechaliśmy w stronę Ustki. Na 13:30 mieliśmy zaplanowany obiad w Ukraińskiej restauracji. Po obiedzie trochę zwiedzania miasta (sklepy, stragany, lody, itp.) Późnym popołudniem ruszyliśmy w kierunku Jarosławca. Trafiliśmy na roboty drogowe, ale jakoś udało nam się przejechać. Wieczorem (o godz. 18) dotarliśmy na kemping. Wieczorne pranie, kolacja, zabawa w domkach (i nie tylko), tak spędziliśmy ostatnie godziny niedzieli 2 czerwca. Jutro dzień wolny!