INFO

ul. Szkolna 5,
48-100 Lisięcice


I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem 🎅

Drodzy Uczniowie i Rodzice – nasza szkoła w tym roku kolejny raz wspiera akcję Szlachetna Paczka. Tym razem chcemy pomóc dwóch rodzinom – samotnej starszej pani, która potrzebuje nowej lodówki oraz dwóm nieuleczalnie chorym chłopcom i ich rodzicom.

szlachetna paczka 664x442 nocrop

 

Zbieramy żywność trwałą: herbata, kasza, cukier, konserwy, kawa, makarony, olej, mąka, ryż, dżemy, mleko, warzywa w puszkach, płatki śniadaniowe, kakao, produkty do pieczenia itp. Myślę, że d

zieciaki ucieszą się też ze słodyczy szczególnie z mentosów, Kinder niespodzianek i uwielbianych przez dzieci miśków Haribo 😃

Artykuły papiernicze: zeszyty, wycinanki, bloki, farbki, kredki, pisaki, klej, papier kolorowy itp.Środki czystości: proszki do prania, płyn do naczyń, pasta do zębów, mydło, płyn do płukania, szampon, szczoteczki do zębów, artykuły dziecięce – oliwki, balsamy, chusteczki nawilżone.

Pani Maria uwielbia czytać książki religijne i rozwiązywać krzyżówki. Natomiast chłopcy Piotr (8 lat) i Szymon (5 lat) uwielbiają klocki LEGO, szczególnie serie Minecraft i z samochodami. Ich mama bardzo lubi spędzać czas w kuchni – wyśmienicie piecze i gotuje , a nad wszystkim czuwa tata J Kochani... liczy się każda pomoc, szczególnie teraz w czasie pandemii.

Wszystkie produkty można przynosić do szkoły i zostawiać w holu, w oznaczonym tam miejscu. Razem jest łatwiej, bo razem możemy więcej 🎅

Już dziś dziękuję za każdą pomoc i wsparcie.

Pozdrawiam – opiekun szkolnej Rady Wolontariatu i wolontariusz Szlachetnej Paczki Marta Klimek

p.s. W razie pytań i jakichkolwiek wątpliwości służę pomocą w wiadomości prywatnejAdministrator
  1. Wyjazd uczestników 27.05. 2019r o godz. 7:00 spod szkoły. Jedziemy do Malborka autokarem. W przypadku problemów z jazdą autobusem prosimy o zabezpieczenie dziecka w odpowiednie leki.
  2. Powrót planowany jest 10.06.2019r. w godz.rannych (dokładna informacja o czasie zostanie podana po uzgodnieniu z kierowcami). Prosimy o odbiór dzieci spod szkoły. W przypadku problemów z jazdą autobusem prosimy o zabezpieczenie dziecka w odpowiednie leki.
  3. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w prowiant na drogę (czas jazdy ok. 8 godzin), w tym dniu pierwszym posiłkiem będzie obiadokolacja (ok. godz. 17:00).
  4. Sprawne rowery prosimy dostarczyć do szkoły w dniu 26.05 (niedziela) o godz. 19:00. Można również dostarczyć bagaż dziecka, jednak ze względu, że jedziemy autokarem nie jest to konieczne. Można bagaż zabrać do autokaru. Rower powinien mieć rozkręcone pedała i przymocowane opaską do ramy. Skręconą kierownicę wzdłuż roweru po jego prawej stronie (patrząc - siedząc na siodełku). Proszę zabezpieczyć (najlepiej dodatkowo owinąć folią, papierem) tylne przerzutki roweru na czas transportu
  5. Każdy uczestnik musi mieć ze sobą obowiązkowo sztućce, kubek na ciepłe napoje, śpiwór.
  1. Prosimy o dopilnowanie, aby uczniowie posiadali przy sobie ważną legitymację szkolną, kartę rowerową.
  2. Proszę o zapewnienie dzieciom leków, które mają obowiązek zażywać zgodnie z informacją zawartą w deklaracji. W przypadku jakichkolwiek zmian z tym związanych prosimy o stosowną informację.
  3. Prosimy o podanie aktualnych numerów telefonicznych do rodziców (najlepiej obu – łatwiejszy kontakt) w celach nagłego kontaktu z naszej strony (numery podać telefonicznie lub przez dziecko).
  4. Kontakt w ważnych sprawach z opiekunami:

Tadeusz Wojciechowski – 697 092 228

Andrzej Ustrzycki -  606 323 829

Piotr Kowalczyk –   605 873 680

Urszula Wojciechowska – 607 320 913