INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

Administrator

Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej od 12 do Wielkanocy 2020 r. zawieszono prowadzenie działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej w przedszkolach, szkołach i w większości placówek. Nie oznacza to zawieszenia przez szkoły i przedszkola wszystkich form działalności. Proponujemy nauczanie zdalne w formie zabawy - nauki dla Państwa dzieci. Ze względu na trudny czas w jakim się znaleźliśmy prosimy o pomoc w edukacji naszych i Państwa dzieci. DZIĘKUJEMY ZA WYROZUMIAŁOŚĆ!Adres e-mal do nauczyciela edukacji podstawowej:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres e-mal do nauczyciela języka angielskiego:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

5 latki edukacja podstawowa  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 ja język angielski  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.