INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

JEST NA ŚWIECIE TYLE RZECZY, ZA KTÓRE NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ ŻADNYMI PIENIĘDZMI, TYLKO RADOŚCIĄ, PAMIĘCIĄ I SŁOWEM:

DZIĘKUJĘ!

KOCHANI RODZICE

unnamedDziękujemy za trud i zaangażowanie jakie wkładaliście w zdalną edukację Waszych dzieci.

Nikt tak bardzo, jak nauczyciel, nie doceni Waszego wsparcia, poświęcenia, Waszego trudu, wyrozumiałości i cierpliwości w kształceniu swojego dziecka.

Bez Was, BOHATERÓW ostatnich miesięcy, którzy musieli pogodzić obowiązki zawodowe i domowe z pomocą w nauce, Wasze dzieci nie osiągnęłyby tak dobrych wyników w nauce. Liczymy na to, że nie pójdzie to na marne po wakacjach, że w kolejnych miesiącach nauki Wasz i nasz trud przyniesie wymierne korzyści  dla naszych uczniów.  

Życzymy przyjemnego i bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.

Prosimy jednak o wakacyjne wsparcie. Niech każde dziecko przeczyta chociaż jedną książkę, niech uczestniczy w liczeniu domowego budżetu, niech na wycieczkach pochwali się wiedzą przyrodniczą, zdolnościami artystycznymi, sprawnością fizyczną. Zabawa to też nauka.

Nauczyciele SP Lisięcice  

Administrator

CZWARTEK  25.06.2020

Temat: Zakończenie roku szkolnego. Bezpieczeństwo na wakacjach.

spotkanie klasy on – line TEAMS godz. 900

  1. Zakończenie roku szkolnego

W związku z pandemią, nie będzie uroczystego zakończenia roku szkolnego, a każda klasa spotka się z wychowawcą w wyznaczonych godzinach.

Jeżeli jest rodzeństwo w innych klasach to można odebrać świadectwo od innych wychowawców nie musi drugi raz przyjeżdżać chodzi o to żeby nie było tłoku i żeby nie czekać długo na odbiór świadectwa

Rozdanie świadectw przez wychowawcę w klasie 4 odbędzie się w piątek 26.06.20r od godziny 900 do godziny 1000 w  klasie 26

W dniu zakończenia roku szkolnego tj. 26.06.20r. nie będzie dowozu uczniów autobusem szkolnym, rodzice będą musieli zorganizować transport we własnym zakresie.

Jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjechać lub obawia się o zdrowie swoje i dziecka, może odebrać świadectwo w dniach następnych w sekretariacie szkoły.

Żeby otrzymać świadectwo szkolne należy oddać podręczniki szkolne i książki z biblioteki szkolnej oraz laptopa jeżeli został wypożyczony.

  1. Bezpieczeństwo na wakacjach.

Zbliżają się wakacje, czas odpoczynku, zabaw ale też zagrożeń, które mogą nas spotkać, jeśli nie będziemy postępować rozsądnie i odpowiedzialnie. Mając to na względzie, proszę o przeczytanie informacji zamieszczonych na podanym linku.

https://portal.librus.pl/rodzina/artykuly/bezpieczne-wakacje-pamietaj-o-najwazniejszych-zasadach