INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

PopUp Aholic

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 20 marca 2020 r. szkoła prowadzi nauczanie zdalne. W związku z dostosowaniem i obowiązkiem prowadzenia, w tym szczególnym okresie, innej formy nauczania, dla uczniów i nauczycieli ta forma staje staje się obowiązkowa.

Nie wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczą w zajęciach nauczania na odległość.

Dlatego wprowadzamy zasadę, że jeżeli uczeń, w ustalonej przez nauczyciela formie, nie bierze udziału w lekcji według ustalonego i opublikowanego na szkolnej stronie internetowej planu, jest nieobecny na lekcji i nauczyciel odnotowuje ten fakt w dzienniku nieobecnością

 

Szanowni rodzice

Nieobecność ucznia spowodowana brakiem udziału w zajęciach na odległość należy usprawiedliwić. Nieobecność ta może odbić się na ocenia zachowania wystawioną na świadectwie szkolnym.

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególny okresie. Proszę o wyrozumiałość i daleko idące zaangażowanie.

 

Dyrektor szkoły 

KWARANTANNA

ZALECENIA W OKRESIE KWARANTANNY: 1. Unikaj skupisk ludzi. 2. Nie odwiedzaj koleżanek, kolegów w okresie kwarantanny. 3. Po powrocie do domu zawsze myj starannie ręce. 4. Chodź na spacery, ale tylko z domownikami (mamą, tatą, babcią, ...) 5. Unikaj kontaktów z osobami, które przyjeżdżają z zagranicy lub rejonów gdzie występuje epidemia. 6. Śledź wiadomości w TV, internecie, radio, prasie, itp.

czytaj
Business person
Administrator

Na 26.03.2020r.

W trosce o Twoje plecy obejrzyj filmik na youtube- „Ćwiczenia dla dzieci- prawidłowa postawa”. Poćwicz razem z dziećmi. Miłej zabawy.


 Na 27.03.2020

Tym razem kilka propozycji ćwiczeń na różne grupy mięśniowe.

Ćwiczenia mięśni brzucha

Połóż się na łóżko. Dłonie spleć na karku. Pchaj głowę do tyłu, a dłońmi staraj się pchać głowę do przodu.

Ćwiczenia mięśni nóg i rąk

Przygotuj ręcznik. Ugiętą nogę oprzyj stopą na ręczniku. Chwyć za oba końce ręcznika. Stojąc na jednej nodze, próbuj tę opartą na ręczniku wyprostować z maksymalną siłą. Wszystkie ćwiczenia powtórz kilka razy.