INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

PopUp Aholic

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z 20 marca 2020 r. szkoła prowadzi nauczanie zdalne. W związku z dostosowaniem i obowiązkiem prowadzenia, w tym szczególnym okresie, innej formy nauczania, dla uczniów i nauczycieli ta forma staje staje się obowiązkowa.

Nie wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczą w zajęciach nauczania na odległość.

Dlatego wprowadzamy zasadę, że jeżeli uczeń, w ustalonej przez nauczyciela formie, nie bierze udziału w lekcji według ustalonego i opublikowanego na szkolnej stronie internetowej planu, jest nieobecny na lekcji i nauczyciel odnotowuje ten fakt w dzienniku nieobecnością

 

Szanowni rodzice

Nieobecność ucznia spowodowana brakiem udziału w zajęciach na odległość należy usprawiedliwić. Nieobecność ta może odbić się na ocenia zachowania wystawioną na świadectwie szkolnym.

Liczę na Waszą współpracę w tym szczególny okresie. Proszę o wyrozumiałość i daleko idące zaangażowanie.

 

Dyrektor szkoły 

KWARANTANNA

ZALECENIA W OKRESIE KWARANTANNY: 1. Unikaj skupisk ludzi. 2. Nie odwiedzaj koleżanek, kolegów w okresie kwarantanny. 3. Po powrocie do domu zawsze myj starannie ręce. 4. Chodź na spacery, ale tylko z domownikami (mamą, tatą, babcią, ...) 5. Unikaj kontaktów z osobami, które przyjeżdżają z zagranicy lub rejonów gdzie występuje epidemia. 6. Śledź wiadomości w TV, internecie, radio, prasie, itp.

czytaj
Business person
Administrator

ŚRODA 25.03.2020R.

Temat na dzisiaj z techniki to „manewry na drodze”.

Bardzo fajne zdania znajdziecie na stronie https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje/przedmioty3  - technika lekcja 1 manewry na drodze oraz materiały, które tam znajdziecie czyli materiał do zajęć 1 do zapoznania się i przypomnienia oraz QUIZLET – ucz się - w materiale do zajęć 2 wykonajcie „ćwiczenie” (czwarta pozycja od góry).

Postarajcie się narysować w zeszycie lub na kartce dowolny manewr na drodze pojazdów i wyślijcie mi na pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dzięki za uwagę i powodzenia.